Kategorie D10C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.09 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515149 Hájková Lenka KYL 0050 C 31 = 11:01:00 8664 Foltýnová Markéta TRI 0050 C 32 = 11:02:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C 33 = 11:03:00 49381 Foltýnová Klára TRI 0051 C 34 = 11:04:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 35 = 11:05:00 49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 36 = 11:06:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 C 37 = 11:07:00

Kategorie D10N

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  0.96 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 10:55:00 218792 Němcová Kristýna MOV C 26 = 10:56:00 neregistro 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 27 = 10:57:00 ......................... VAK C 28 = 10:58:00 52996 Kubíková Lucie MOV 0051 C 29 = 10:59:00 ......................... VAK C 30 = 11:00:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 31 = 11:01:00 ......................... VAK C 32 = 11:02:00 416126 Chlebiková Zuzana TRI 0150 C 33 = 11:03:00 ......................... VAK C 34 = 11:04:00

Kategorie D12C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.21 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 11:10:00 428290 Vývodová Jana MOV 9852 C 41 = 11:11:00 neregistro ......................... VAK C 42 = 11:12:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 C 43 = 11:13:00 ......................... VAK C 44 = 11:14:00 428262 Hulenková Nikola MOV 9851 C 45 = 11:15:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 C 46 = 11:16:00 ......................... VAK C 47 = 11:17:00 436422 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 48 = 11:18:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 49 = 11:19:00 ......................... VAK C 50 = 11:20:00

Kategorie D14C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.44 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8653 Sabelová Markéta TRI 9656 C 36 = 11:06:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 37 = 11:07:00 52950 Kožušníková Dominika LOV 9651 C 38 = 11:08:00 neregistro 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 39 = 11:09:00 ......................... VAK C 40 = 11:10:00 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 B 41 = 11:11:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 B 42 = 11:12:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 43 = 11:13:00 436423 Pavlíčková Kristýna MOV 9752 B 44 = 11:14:00

Kategorie D16C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 11:05:00 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B 36 = 11:06:00 301253 Fukalová Hana 9850 C 37 = 11:07:00 neregistro 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 38 = 11:08:00 ......................... VAK C 39 = 11:09:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 B 40 = 11:10:00 ......................... VAK C 41 = 11:11:00 53294 Kantorová Dorota TRI 9452 C 42 = 11:12:00 ......................... VAK C 43 = 11:13:00

Kategorie D18C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.91 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232105 Slezáková Pavla VRB 9371 C 11 = 10:41:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 B 12 = 10:42:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 13 = 10:43:00 301328 Kajzarová Jana VRB 9399 C 14 = 10:44:00 ......................... VAK C 15 = 10:45:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 16 = 10:46:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 17 = 10:47:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 B 18 = 10:48:00

Kategorie D21C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  2.28 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 49323 Tkadlečková Hana OOP 8151 C 1 = 10:31:00 49343 Pavlačková Kateřina ODR 8450 C 2 = 10:32:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 3 = 10:33:00 ......................... VAK C 4 = 10:34:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 5 = 10:35:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 6 = 10:36:00 ......................... VAK C 7 = 10:37:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 8 = 10:38:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 9 = 10:39:00 53002 Hostašová Jana MOV 8552 C 10 = 10:40:00 52986 Kočí Jana LOV 8850 C 11 = 10:41:00 ......................... VAK C 12 = 10:42:00 49413 Králová Kateřina ODR 9052 C 13 = 10:43:00 416218 Mrkvicová Radka VOV 7855 C 14 = 10:44:00 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 15 = 10:45:00 ......................... VAK C 16 = 10:46:00

Kategorie D35C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.88 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 10:41:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 13 = 10:43:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 15 = 10:45:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 17 = 10:47:00 ......................... VAK C 19 = 10:49:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 21 = 10:51:00 52952 Zajícová Petra LOV 7351 C 23 = 10:53:00 ......................... VAK C 25 = 10:55:00 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 27 = 10:57:00 ......................... VAK C 29 = 10:59:00 52957 Mielcová Elena AOV 6951 C 31 = 11:01:00 ......................... VAK C 33 = 11:03:00 428258 Pavlíčková Lenka MOV 7151 C 35 = 11:05:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 37 = 11:07:00 ......................... VAK C 39 = 11:09:00

Kategorie D45C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.51 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 14 = 10:44:00 416091 Hudzieczková Danuta KVS 5751 C 15 = 10:45:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 16 = 10:46:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 17 = 10:47:00 51446 Bialožytová Pavla TRC 6350 C 18 = 10:48:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 19 = 10:49:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 20 = 10:50:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 21 = 10:51:00

Kategorie D55C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.41 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 29 = 10:59:00 52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 30 = 11:00:00 ......................... VAK C 31 = 11:01:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 32 = 11:02:00 ......................... VAK C 33 = 11:03:00 52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C 34 = 11:04:00 ......................... VAK C 35 = 11:05:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 36 = 11:06:00 ......................... VAK C 37 = 11:07:00

Kategorie H10C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:50:00 428276 Pavlíček Patrik MOV 0002 C 21 = 10:51:00 49396 Filipek Sebastián TRI 0002 C 22 = 10:52:00 ......................... VAK C 23 = 10:53:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 24 = 10:54:00 ......................... VAK C 25 = 10:55:00 438642 Kokrda Matyáš SOP 0001 C 26 = 10:56:00 ......................... VAK C 27 = 10:57:00 ......................... VAK C 28 = 10:58:00

Kategorie H10N

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.00 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:45:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 C 16 = 10:46:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 C 17 = 10:47:00 8760 Bialožyt Marek TRC 0300 C 18 = 10:48:00 49454 Šubert Sebastian BFM 0101 C 19 = 10:49:00 53004 Hulenka Lukáš MOV 0101 C 20 = 10:50:00 52955 Hrubý Martin AOV 0201 C 21 = 10:51:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 22 = 10:52:00 49395 Sýkora Vítek TRI 0102 C 23 = 10:53:00 428249 Kubíček David MOV 0003 C 24 = 10:54:00 ......................... VAK C 25 = 10:55:00

Kategorie H12C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.25 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49468 Kubina Dominik BFM 9904 C 46 = 11:16:00 neregistro 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 47 = 11:17:00 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 48 = 11:18:00 428271 Lepík Marek BFM 9803 C 49 = 11:19:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 50 = 11:20:00 436421 Míček Filip MOV 9802 C 51 = 11:21:00 426344 Skotnica Vojtěch BFM 9906 C 52 = 11:22:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 C 53 = 11:23:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 54 = 11:24:00 ......................... VAK C 55 = 11:25:00 428209 Božoň Radek BFM 9804 C 56 = 11:26:00 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 57 = 11:27:00 361955 Hrubý Jaroslav AOV 9901 C 58 = 11:28:00 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 59 = 11:29:00 428283 Pytel Jan BFM 9806 C 60 = 11:30:00

Kategorie H14C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.56 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:50:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 C 21 = 10:51:00 52956 Mielec Jaromír AOV 9701 B 22 = 10:52:00 428227 Padrta Pavel MOV 9701 C 23 = 10:53:00 neregistro ......................... VAK C 24 = 10:54:00 425525 Zavřel Lukáš KRN 9701 B 25 = 10:55:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 26 = 10:56:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 27 = 10:57:00 ......................... VAK C 28 = 10:58:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 C 29 = 10:59:00 ......................... VAK C 30 = 11:00:00 232399 Troup Štěpán MOV 9603 C 31 = 11:01:00 ......................... VAK C 32 = 11:02:00

Kategorie H16C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.92 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49384 Ostruszka David TRI 9502 A 21 = 10:51:00 232419 Troup Matěj MOV 9402 C 22 = 10:52:00 887629 Vébr Dominik HAV 9404 C 23 = 10:53:00 515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B 24 = 10:54:00 52999 Míček Dominik MOV 9501 C 25 = 10:55:00 8657 Karásek Vojtěch TRI 9401 C 26 = 10:56:00 ......................... VAK C 27 = 10:57:00

Kategorie H18C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  2.18 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 11:00:00 331185 Kudělásek Jan SOP 9304 C 31 = 11:01:00 303921 Jendželovský Marek LOV 9201 B 32 = 11:02:00 420413 Polášek Filip MOV C 33 = 11:03:00 neregistro 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 34 = 11:04:00 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 35 = 11:05:00 232165 Juřík Jiří VRB 9303 C 36 = 11:06:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 37 = 11:07:00 ......................... VAK C 38 = 11:08:00

Kategorie H21C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  2.82 km, převýšení     0 m, 28 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 336725 Sochor Jan HAV 8801 C 2 = 10:32:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 4 = 10:34:00 887157 Hadač Filip AOP 9301 A 6 = 10:36:00 52945 Fousek Jan LOV 9101 B 8 = 10:38:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 10 = 10:40:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 12 = 10:42:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 A 14 = 10:44:00 253130 Navrátil Boris AOP 9202 A 16 = 10:46:00 352331 Gulas Jan VOV 8008 C 18 = 10:48:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 20 = 10:50:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 22 = 10:52:00 ......................... VAK C 24 = 10:54:00 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 26 = 10:56:00 52936 Proske Petr LOV 8801 C 28 = 10:58:00 232615 Blaževič Roman 0001 C 30 = 11:00:00 neregistro 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 C 32 = 11:02:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 34 = 11:04:00 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 36 = 11:06:00 ......................... VAK C 38 = 11:08:00 920663 Melecký Martin AOP 9001 A 40 = 11:10:00 52939 Stoszek Jakub LOV 8300 C 42 = 11:12:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 44 = 11:14:00 49380 Pavlačka František ODR 8600 C 46 = 11:16:00 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 48 = 11:18:00 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 50 = 11:20:00 411763 Sochor Vít HAV 9105 C 52 = 11:22:00 ......................... VAK C 54 = 11:24:00

Kategorie H35C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  2.38 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 24 = 10:54:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 25 = 10:55:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 26 = 10:56:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 27 = 10:57:00 52775 Pavlíček Daniel MOV 7100 C 28 = 10:58:00 neregistro 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 29 = 10:59:00 ......................... VAK C 30 = 11:00:00 361945 Hrubý Miroslav AOV 7301 C 31 = 11:01:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 32 = 11:02:00 49482 Bernatík Aleš SFM 7201 C 33 = 11:03:00 301252 Polák Petr SOP 7004 C 34 = 11:04:00 ......................... VAK C 35 = 11:05:00 232417 Holec Honza MOV 6701 C 36 = 11:06:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 37 = 11:07:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 38 = 11:08:00 ......................... VAK C 39 = 11:09:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 40 = 11:10:00 253117 Mielec Jaromír AOV 6901 C 41 = 11:11:00 8716 Procházka Milan SOP 6803 C 42 = 11:12:00 neregistro 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 43 = 11:13:00 ......................... VAK C 44 = 11:14:00

Kategorie H45C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.92 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 1 = 10:31:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 2 = 10:32:00 ......................... VAK C 3 = 10:33:00 49321 Tkadleček Milan OOP 5600 C 4 = 10:34:00 8656 Kantor Roman TRI 6501 C 5 = 10:35:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 6 = 10:36:00 ......................... VAK C 7 = 10:37:00 52938 Proske Pavel LOV 6001 C 8 = 10:38:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 9 = 10:39:00 53000 Hostaš Jindřich MOV 5901 C 10 = 10:40:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 11 = 10:41:00 ......................... VAK C 12 = 10:42:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 13 = 10:43:00 52453 Beilner Evžen AOP 8102 C 14 = 10:44:00 neregistro 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 15 = 10:45:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 16 = 10:46:00 ......................... VAK C 17 = 10:47:00

Kategorie H55C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.58 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 1 = 10:31:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 2 = 10:32:00 ......................... VAK C 3 = 10:33:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 4 = 10:34:00 ......................... VAK C 5 = 10:35:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 6 = 10:36:00 64865 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 7 = 10:37:00 ......................... VAK C 8 = 10:38:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 9 = 10:39:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 10 = 10:40:00 ......................... VAK C 11 = 10:41:00

Kategorie H65C

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.42 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 11 = 10:41:00 ? Boudný Zdeněk SJI 3721 C 12 = 10:42:00 neregistro 52784 Koloczek Albín MOV 3401 C 13 = 10:43:00 51315 Zajíc Josef LOV 4501 C 14 = 10:44:00 neregistro

Kategorie HDR

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.01 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 410791 Božoňová Venda BFM 0251 C 0 = 10:30:00 neregistro 49355 Golík Vojtěch TRI 0301 C 0 = 10:30:00 neregistro 51321 Hájková Lucie KYL 0350 C 0 = 10:30:00 428235 Jakub Juřeník MOV 0601 C 0 = 10:30:00 neregistro ? Jaydmen David Hájek OOP 0700 C 0 = 10:30:00 neregistro 8670 Kantorová Anna TRI 0352 C 0 = 10:30:00 53001 Kateřina Beránková MOV C 0 = 10:30:00 neregistro 49378 Kovařík Tomáš TRI 0402 C 0 = 10:30:00 neregistro 49319 Mrozek Pawel TRI 0401 C 0 = 10:30:00 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 C 0 = 10:30:00 49484 Sikora Jan BOV C 0 = 10:30:00 neregistro 49444 Spratek Adam SFM 0202 C 0 = 10:30:00 ? Tyšer Jaroslav BOV C 0 = 10:30:00 neregistro ? Václav Mrkvica VOV C 0 = 10:30:00 neregistro 416124 Walaska Klára TRI C 0 = 10:30:00 neregistro 51372 Štětínská Terezka MOV 0751 C 0 = 10:30:00 neregistro 410792 Šubert Richard BFM 0201 C 0 = 10:30:00 neregistro

Kategorie P2

26.06.2010 1.PKŽ MSK - Čeladná - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 24.06.2010   14:28

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ? Andrla Lubomir AOP C 0 = 10:30:00 neregistro 8660 Bruk Slavomír TRI 6800 C 0 = 10:30:00 416128 Filipek Daniel TRI C 0 = 10:30:00 neregistro ? Gřešková Jana 0002 C 0 = 10:30:00 neregistro 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 0 = 10:30:00 436424 Hana Juřeníková MOV 8052 C 0 = 10:30:00 neregistro 515147 Hájková Jitka KYL 7150 C 0 = 10:30:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 0 = 10:30:00 361994 Olejníková Barbora LOV 9551 C 0 = 10:30:00 neregistro 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 0 = 10:30:00 neregistro 51171 Ryšavý Jiří MOV 9202 C 0 = 10:30:00 336792 VÉBROVÁ Šárka HAV C 0 = 10:30:00 neregistro 52785 Vývoda Zdeněk MOV 7004 C 0 = 10:30:00 neregistro