Kategorie D10C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  1.59 km, převýšení    35 m,  7 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428208 Poláková Tereza SOP 9951 C 1 = 11:01:00 51321 Hájková Lenka KYL 0050 C 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 5 = 11:05:00 49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 7 = 11:07:00

Kategorie D10N

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  1.87 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49395 Cieslarová Lucie TRI 9851 C 39 = 11:39:00 neregistro 52960 Světloňová Štěpánka AOV 0051 C 41 = 11:41:00 neregistro 428258 Lenka Švidrnochová MOV C 43 = 11:43:00 neregistro 410792 Přečková Barbora C BFM 9851 C 45 = 11:45:00 neregistro 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 47 = 11:47:00 ......................... VAK C 49 = 11:49:00 ......................... VAK C 51 = 11:51:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00

Kategorie D12C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    45 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 29 = 11:29:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 C 31 = 11:31:00 08667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 33 = 11:33:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 C 35 = 11:35:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C 37 = 11:37:00 52959 Penkalová Lucie AOV 9752 C 39 = 11:39:00 08654 Chlebiková Aneta TRI 9755 C 41 = 11:41:00 428275 Lipinová Kateřina MOV 9755 C 43 = 11:43:00 neregistro 410791 Kocianová Marie BFM 9751 C 45 = 11:45:00 neregistro ......................... VAK C 47 = 11:47:00 53176 Králová Antonie TRI 9759 C 49 = 11:49:00 neregistro 331363 Novotná Klára ZLH 9851 C 51 = 11:51:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 C 53 = 11:53:00 08653 Sabelová Markéta TRI 9656 C 55 = 11:55:00 neregistro 428276 Pavlíčková Kristýna MOV 9752 C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 59 = 11:59:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00

Kategorie D14C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  2.49 km, převýšení    65 m, 12 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49327 Haltofová Eva TRI 9453 B 2 = 11:02:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 C 4 = 11:04:00 52957 Vyroubalová Karolína AOV 9451 C 6 = 11:06:00 neregistro 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 8 = 11:08:00 ......................... VAK C 10 = 11:10:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 12 = 11:12:00 49454 Srubková Andrea BFM 9452 C 14 = 11:14:00 49473 Proboszová Natálie HAV 9452 C 16 = 11:16:00 232144 Chudová Nela VRB 9472 C 18 = 11:18:00 neregistro 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00

Kategorie D16C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  2.91 km, převýšení    80 m, 15 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 C 2 = 11:02:00 428263 Světlońová Lucie AOV 9252 C 4 = 11:04:00 08658 Mizerová Monika TRI 9250 C 6 = 11:06:00 08726 Svobodová Klára SOP 9352 C 8 = 11:08:00 232105 Slezáková Pavla VRB 9371 C 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 253107 Opletalová Eva HAV 9250 B 14 = 11:14:00 232405 Šarmanová Alena MOV 9351 B 16 = 11:16:00 51962 Locku Barbora VRB 9373 C 18 = 11:18:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 C 20 = 11:20:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 22 = 11:22:00 ......................... VAK C 24 = 11:24:00

Kategorie D18C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  3.23 km, převýšení    80 m, 16 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 30 = 11:30:00 49378 Mlčochová Alice TRI 9251 A 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 49413 Králová Kateřina ODR 9052 C 36 = 11:36:00

Kategorie D21C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  4.24 km, převýšení   100 m, 22 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232113 Klajblová Kristýna TBM 8555 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 53294 Prokopová Bětka TRI 8951 B 46 = 11:46:00 49482 Strakošová Petra SFM 7351 C 48 = 11:48:00 49343 Pavlačková Kateřina ODR 8450 C 50 = 11:50:00 ......................... VAK C 52 = 11:52:00 52941 Weissová Lucie SCP 8952 A 54 = 11:54:00 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 56 = 11:56:00 08652 Nožková Sára TRI 9353 A 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00

Kategorie D35C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  3.39 km, převýšení    90 m, 19 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515407 Hájková Jitka KYL 7150 C 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 336793 TVARDKOVÁ Karin HAV 6850 C 14 = 11:14:00 neregistro 07862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 16 = 11:16:00 08815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 18 = 11:18:00 515000 Nováková Jana AOV 6851 C 20 = 11:20:00 08716 Procházková Martina SOP 7351 C 22 = 11:22:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 24 = 11:24:00 ......................... VAK C 26 = 11:26:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 28 = 11:28:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 30 = 11:30:00 ? Prejdová Radka MOV 7050 C 32 = 11:32:00 neregistro 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 34 = 11:34:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 36 = 11:36:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 38 = 11:38:00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 40 = 11:40:00 08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00

Kategorie D45C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    75 m, 15 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 5 = 11:05:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 7 = 11:07:00 ......................... VAK C 9 = 11:09:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 11 = 11:11:00

Kategorie D55C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  2.62 km, převýšení    70 m, 14 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 2 = 11:02:00 232523 Piskořová Klaudie OOP 4751 C 4 = 11:04:00 08882 Vlachová Renata VOV 4450 C 6 = 11:06:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 8 = 11:08:00 ......................... VAK C 10 = 11:10:00

Kategorie H10C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  1.63 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 ? Mikula Josef MOV 0005 C 3 = 11:03:00 neregistro 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 5 = 11:05:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 51174 Míček Filip MOV 9802 C 9 = 11:09:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 11 = 11:11:00 08663 Cienciala Jan TRI 9801 C 13 = 11:13:00 ......................... VAK C 15 = 11:15:00 51171 Kutnohorský David MOV 9804 C 17 = 11:17:00 neregistro 428272 Lepík Marek BFM 9803 C 19 = 11:19:00 neregistro 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 21 = 11:21:00 428217 Syrový Jan MOV 9803 C 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 25 = 11:25:00

Kategorie H10N

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  1.86 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:11:00 428271 Přeček Matěj BFM 9807 C 13 = 11:13:00 neregistro 49355 Holesz Sebastián TRI 9902 C 15 = 11:15:00 53000 Glac Filip MOV 9902 C 17 = 11:17:00 neregistro 361955 Hrubý Jaroslav AOV 9901 C 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 21 = 11:21:00 428209 Gola Denis BFM 9901 C 23 = 11:23:00 neregistro 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 25 = 11:25:00 49444 Trávníček Filip SFM 9802 C 27 = 11:27:00 neregistro 08670 Raab Jakub TRI 9805 C 29 = 11:29:00 neregistro 428262 Dymáček František MOV C 31 = 11:31:00 neregistro 428283 Pytel Jan BFM 9806 C 33 = 11:33:00 neregistro ......................... VAK C 35 = 11:35:00

Kategorie H12C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  2.47 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Mikula Luboš MOV 9705 C 28 = 11:28:00 neregistro 53293 Kowalczyk Wiktor TRI 9402 C 30 = 11:30:00 neregistro 428227 Padrta Pavel MOV 9701 C 32 = 11:32:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 C 34 = 11:34:00 08727 Svoboda František SOP 9601 C 36 = 11:36:00 52961 Adamík Jiří AOV 9702 C 38 = 11:38:00 425525 Zavřel Lukáš KRN 9701 B 40 = 11:40:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 C 42 = 11:42:00 08784 Kostka Petr TRC 9600 C 44 = 11:44:00 07863 Kowalczyk Jan TRI 9704 C 46 = 11:46:00 232399 Troup Štěpán MOV 9603 C 48 = 11:48:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 50 = 11:50:00 ......................... VAK C 52 = 11:52:00

Kategorie H14C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  2.67 km, převýšení    75 m, 14 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253116 Valouch David SOP 9501 B 31 = 11:31:00 420413 Konečný Jakub MOV 9403 C 33 = 11:33:00 515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B 35 = 11:35:00 49384 Ostruszka David TRI 9502 C 37 = 11:37:00 232419 Troup Matěj MOV 9402 B 39 = 11:39:00 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 41 = 11:41:00 232529 Klein Jakub OOP 9501 C 43 = 11:43:00 52999 Míček Dominik MOV 9501 B 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 410795 Řeha Tomáš BFM 9402 C 49 = 11:49:00 515437 Wágner Jakub AOV 9501 C 51 = 11:51:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B 53 = 11:53:00 49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B 55 = 11:55:00 428290 Ston Kamil MOV 9404 C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 59 = 11:59:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00

Kategorie H16C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  3.25 km, převýšení    90 m, 19 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253128 Šidík Petr AOV 9204 B 2 = 11:02:00 428235 Duraj Miroslav MOV 9301 C 4 = 11:04:00 51453 Kiedroň Martin TRC 9201 C 6 = 11:06:00 428205 Nechvátal Martin MOV 9306 C 8 = 11:08:00 neregistro ......................... VAK C 10 = 11:10:00 232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 12 = 11:12:00 303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B 14 = 11:14:00 232171 Probosz Jan HAV 9202 C 16 = 11:16:00 301582 Verlík Jan TRI 9205 B 18 = 11:18:00 336738 Lukáš Jakub AOV 9301 B 20 = 11:20:00 416205 Hruzík Lukáš MOV 9304 C 22 = 11:22:00 08782 Kohutek Tomáš TRC 9202 B 24 = 11:24:00 416209 Svěchota Marek MOV 9302 C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 28 = 11:28:00

Kategorie H18C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  3.96 km, převýšení   100 m, 21 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Janča Martin MOV 9001 C 31 = 11:31:00 411763 Sochor Vít HAV 9105 B 33 = 11:33:00 52945 Fousek Jan AOV 9101 B 35 = 11:35:00 08768 Szturc Václav TRC 9102 B 37 = 11:37:00 08661 Gazda Viktor TRI 9203 B 39 = 11:39:00 253130 Narátil Boris AOV 9203 A 41 = 11:41:00 51460 Opletal Petr TRC 9104 C 43 = 11:43:00 361828 Kowalkowski Piotr PL1 9101 C 45 = 11:45:00 neregistro 08786 Kiedroň Michal TRC 9101 C 47 = 11:47:00 49429 Opletal Jan HAV 9000 B 49 = 11:49:00 08772 Kostka Jakub TRC 9103 B 51 = 11:51:00 49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 53 = 11:53:00 08769 Szturc Jan TRC 9003 B 55 = 11:55:00 ......................... VAK C 57 = 11:57:00

Kategorie H21C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  5.09 km, převýšení   130 m, 27 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49495 Zelenák Zbyňek ODR 8000 C 1 = 11:01:00 08086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 3 = 11:03:00 232107 Preissler Adam HAV 8608 C 5 = 11:05:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 7 = 11:07:00 49380 Pavlačka František ODR 8600 C 9 = 11:09:00 428264 Borunský Tomáš JAM 7400 C 11 = 11:11:00 51375 Mladěnka Libor MOV 5902 C 13 = 11:13:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 15 = 11:15:00 52948 Fojtík Jan VOV 8701 C 17 = 11:17:00 416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 19 = 11:19:00 51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 21 = 11:21:00 08796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C 23 = 11:23:00 52286 Zájíc Josef AOV 7601 C 25 = 11:25:00 49351 Daněk Jiří SOP 7101 C 27 = 11:27:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 29 = 11:29:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 31 = 11:31:00 232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 33 = 11:33:00 08881 Vlach Jiří VOV 7900 C 35 = 11:35:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 37 = 11:37:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 39 = 11:39:00 416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A 41 = 11:41:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 43 = 11:43:00 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 52290 Besta Michal JAM 7600 E 49 = 11:49:00 52936 Proske Petr AOV 8803 C 51 = 11:51:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 53 = 11:53:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 55 = 11:55:00 361829 Drazewski Lukasz PL1 8101 C 57 = 11:57:00 neregistro 52939 Stoszek Jakub VOV 8300 C 59 = 11:59:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00

Kategorie H35C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  3.86 km, převýšení   100 m, 23 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301221 Koláček Pavel HAV 6402 C 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 5 = 11:05:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 7 = 11:07:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 9 = 11:09:00 301252 Polák Petr SOP 7003 C 11 = 11:11:00 neregistro 515066 VÉBR Radek HAV 7103 C 13 = 11:13:00 neregistro 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 15 = 11:15:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 17 = 11:17:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 19 = 11:19:00 49487 Bernatík Aleš SFM 7201 C 21 = 11:21:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 23 = 11:23:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 25 = 11:25:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00 232417 Holec Honza MOV 6701 C 29 = 11:29:00 08787 Niedoba Jan TRC 6200 C 31 = 11:31:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 33 = 11:33:00 08785 Szturc Radek TRC 6800 C 35 = 11:35:00 361830 Mastela Rafal PL1 7301 C 37 = 11:37:00 neregistro 08656 Kantor Roman TRI 6501 C 39 = 11:39:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 41 = 11:41:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 43 = 11:43:00 232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 45 = 11:45:00 253160 Procházka Milan SOP 6803 C 47 = 11:47:00 neregistro 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 49 = 11:49:00 08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 51 = 11:51:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 55 = 11:55:00

Kategorie H45C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    90 m, 19 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51449 Bernát Miroslav TRC 6000 C 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 21 = 11:21:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 23 = 11:23:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 25 = 11:25:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 27 = 11:27:00 301227 Kotas Pavel HAV 5501 C 29 = 11:29:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 31 = 11:31:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 33 = 11:33:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 35 = 11:35:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 37 = 11:37:00 52980 Petr Václav MOV 5801 C 39 = 11:39:00 52938 Proske Pavel AOV 6001 C 41 = 11:41:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 43 = 11:43:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 45 = 11:45:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 47 = 11:47:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 49 = 11:49:00 ......................... VAK C 51 = 11:51:00

Kategorie H55C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  2.62 km, převýšení    70 m, 14 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 32 = 11:32:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 34 = 11:34:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 36 = 11:36:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 38 = 11:38:00 301264 Zaoral Jan VRB 4703 C 40 = 11:40:00 51376 Kroča Josef MOV 4501 C 42 = 11:42:00 52950 Zájíc Josef AOV 4501 C 44 = 11:44:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 46 = 11:46:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 48 = 11:48:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 50 = 11:50:00

Kategorie H65C

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  2.62 km, převýšení    70 m, 14 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 16 = 11:16:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 18 = 11:18:00 52784 Koloczek Albín MOV 3401 C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 24 = 11:24:00

Kategorie P2

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  1.96 km, převýšení    45 m,  9 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 3 = 11:03:00 361945 Hrubá Alena AOV C 5 = 11:05:00 neregistro ......................... VAK C 7 = 11:07:00 52949 Kramenko Petr AOV 8805 C 9 = 11:09:00 ......................... VAK C 11 = 11:11:00 49406 Šperlík Josef ODR 5500 C 13 = 11:13:00 ......................... VAK C 15 = 11:15:00 49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 17 = 11:17:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00 361979 Moskvová Agáta ZLH 0551 C 21 = 11:21:00 ......................... VAK C 23 = 11:23:00 416148 Oherová Petra ODR C 25 = 11:25:00 neregistro ......................... VAK C 27 = 11:27:00

Kategorie P4

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  3.22 km, převýšení    80 m, 18 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 36 = 11:36:00 08084 Mička Jiří RNJ 8001 C 38 = 11:38:00 neregistro 301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 40 = 11:40:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 53792 Kyz Lubomír RNJ 8002 C 46 = 11:46:00 neregistro ......................... VAK C 48 = 11:48:00 49451 Gřešková Jana XXX 7651 C 50 = 11:50:00 neregistro ......................... VAK C 52 = 11:52:00 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 54 = 11:54:00 ......................... VAK C 56 = 11:56:00

Kategorie X10N

25.10.2008 Žebříček MSK - KT sobota 25.10. BFM - startovní listina

délka trati  1.85 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 23.10.2008   15:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 0 = 11:00:00 416126 Chlebiková Zuzana TRI 0150 C 0 = 11:00:00 416147 Dostálová Adéla ODR C 0 = 11:00:00 neregistro 416146 Dostálová Ema ODR C 0 = 11:00:00 neregistro 49396 Filipek Sebastian TRI 0002 C 0 = 11:00:00 neregistro 49322 Haltofová Dana TRI 0151 C 0 = 11:00:00 52962 Hrubý Martin AOV C 0 = 11:00:00 neregistro 515149 Hájková Lucie KYL 0350 C 0 = 11:00:00 52666 Kostka Jiří AOP 0201 C 0 = 11:00:00 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 0 = 11:00:00 neregistro 232323 Leciánová Veronika OOP 0050 C 0 = 11:00:00 49315 Lipková Tereza TRI 0053 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Lysek Filip TRI 9901 C 0 = 11:00:00 neregistro 52956 Mielec Radomír AOV 0301 C 0 = 11:00:00 neregistro 49399 Navrátilová Alice ODR C 0 = 11:00:00 neregistro 51372 Pavlíček Patrik MOV C 0 = 11:00:00 neregistro 49488 Spratek Adam SFM 0202 C 0 = 11:00:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 0 = 11:00:00 53178 Tahotná Markéta TRI 9950 C 0 = 11:00:00 neregistro 49461 Tischlinger Ferdinand XXX 0401 C 0 = 11:00:00 neregistro 515058 VÉBR Tomáš HAV 0200 C 0 = 11:00:00 neregistro 49863 Čížková Eliška ADA 0051 C 0 = 11:00:00 neregistro