Kategorie D10C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.25 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 0 = 10:00:00 436422 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 1 = 10:01:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 C 2 = 10:02:00 515149 Hájková Lenka KYL 0050 C 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00

Kategorie D10N

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.18 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49451 Kubiczková Hana BFM 0052 C 55 = 10:55:00 49315 Lipková Tereza TRI 0052 C 56 = 10:56:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 57 = 10:57:00 410791 Bohatá Anna BFM 9951 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00 53178 Tahotná Markéta TRI 9950 C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00

Kategorie D12C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.34 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 10:35:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 36 = 10:36:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 B 37 = 10:37:00 ? Svěchotová Natálie MOV 9750 C 38 = 10:38:00 neregistro 49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 39 = 10:39:00 436423 Pavlíčková Kristýna MOV 9752 C 40 = 10:40:00 53176 Cieslarová Lucie TRI 9851 C 41 = 10:41:00 ? Svačinková Kateřina VRB C 42 = 10:42:00 neregistro 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 C 43 = 10:43:00 428262 Hulenková Nikola MOV 9851 C 44 = 10:44:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 45 = 10:45:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 C 46 = 10:46:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 C 47 = 10:47:00

Kategorie D14C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.52 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49302 Procházková Marie SOP 9551 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00 303253 Fukalová Martina AOV 9550 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00

Kategorie D16C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.84 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 10:35:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 C 36 = 10:36:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 A 37 = 10:37:00 51962 Locku Barbora VRB 9373 C 38 = 10:38:00 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 C 39 = 10:39:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 40 = 10:40:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 41 = 10:41:00 232194 Vyšnyiová Ester VRB 9494 C 42 = 10:42:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 B 43 = 10:43:00 232105 Slezáková Pavla VRB 9371 C 44 = 10:44:00 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00

Kategorie D18C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 16 = 10:16:00 428263 SvětloŇová Lucie AOV 9252 B 17 = 10:17:00 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00 336722 Nováková Anežka AOV 9251 C 20 = 10:20:00

Kategorie D21C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.61 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 1 = 10:01:00 49413 Králová Kateřina ODR 9052 B 2 = 10:02:00 995815 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 3 = 10:03:00 49395 Latochová Kateřina TRI 8850 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 410792 Bohatá Kateřina BFM 8451 C 6 = 10:06:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 7 = 10:07:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 8 = 10:08:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 9 = 10:09:00 52941 Weissová Lucie SCP 8952 A 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 49343 Pavlačková Kateřina ODR 8450 C 12 = 10:12:00 49323 Tkadlečková Hana OOP 8151 C 13 = 10:13:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 C 14 = 10:14:00

Kategorie D35C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.15 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 28 = 10:28:00 49377 Laštůvková Lenka TRI 6650 C 29 = 10:29:00 428282 Prejdová Radka MOV 7051 C 30 = 10:30:00 neregistro ? Mužíková Jana AOP 7251 C 31 = 10:31:00 neregistro 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 32 = 10:32:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 33 = 10:33:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 34 = 10:34:00 428249 Glacová Petra MOV 7353 C 35 = 10:35:00 515407 Hájková Jitka KYL 7150 C 36 = 10:36:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 37 = 10:37:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 38 = 10:38:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 39 = 10:39:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 40 = 10:40:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 41 = 10:41:00 ? Buchwaldková Klára SFM 7153 C 42 = 10:42:00 52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C 43 = 10:43:00

Kategorie D45C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.74 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00

Kategorie D55C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.61 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9576 Stará Pavla BOV 4251 C 25 = 10:25:00 301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 26 = 10:26:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 29 = 10:29:00

Kategorie H10C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.33 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428266 Mikula Josef MOV 0001 C 20 = 10:20:00 neregistro 49355 Holesz Sebastián TRI 9902 C 21 = 10:21:00 436420 Filek Radek MOV 9901 C 22 = 10:22:00 neregistro ......................... VAK C 23 = 10:23:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 24 = 10:24:00 361955 Hrubý Jaroslav AOV 9901 C 25 = 10:25:00 8657 Lysek Filip TRI 9901 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00

Kategorie H10N

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.18 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51171 Hulenka Lukáš MOV 0101 C 44 = 10:44:00 neregistro 49360 Bilko Jiří TRI 0001 C 45 = 10:45:00 428258 Pavlíček Patrik MOV 0002 C 46 = 10:46:00 neregistro ......................... VAK C 47 = 10:47:00 428276 Dymáček František MOV 9903 C 48 = 10:48:00 neregistro ......................... VAK C 49 = 10:49:00 49496 Kaňak Michal BFM 9901 C 50 = 10:50:00 416128 Navrátil Adam TRI 9900 C 51 = 10:51:00 436424 Glac Filip MOV 9902 C 52 = 10:52:00 neregistro 4936 Filipek Sebastián TRI 0002 C 53 = 10:53:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 54 = 10:54:00

Kategorie H12C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.45 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49395 Cymorek František TRI 9806 C 48 = 10:48:00 428221 Mikula Luboš MOV 9702 C 49 = 10:49:00 neregistro 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 50 = 10:50:00 428227 Padrta Pavel MOV 9701 C 51 = 10:51:00 428271 Lepík Marek BFM 9803 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 428209 Božoň Radek BFM 9804 C 54 = 10:54:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 C 55 = 10:55:00 53294 Kowalczyk Jan TRI 9704 C 56 = 10:56:00 428283 Pytel Jan BFM 9806 C 57 = 10:57:00 436421 Míček Filip MOV 9802 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00

Kategorie H14C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.78 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 515437 Wágner Jakub AOV 9501 C 11 = 10:11:00 52999 Míček Dominik MOV 9501 B 12 = 10:12:00 253116 Valouch David SOP 9501 B 13 = 10:13:00 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 14 = 10:14:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 15 = 10:15:00 232399 Troup Štěpán MOV 9603 C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 8727 Svoboda František SOP 9601 C 18 = 10:18:00

Kategorie H16C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.04 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 61 = 11:01:00 232419 Troup Matěj MOV 9402 C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00 887629 Vébr Dominik HAV 9404 C 64 = 11:04:00 232967 Jarnot Michal SOP 9302 C 65 = 11:05:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B 66 = 11:06:00 8660 Kowalczyk Wiktor TRI 9402 C 67 = 11:07:00 ......................... VAK C 68 = 11:08:00

Kategorie H18C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.48 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 10:35:00 8786 Kiedroň Michal TRC 9101 C 36 = 10:36:00 49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 37 = 10:37:00 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 38 = 10:38:00 8772 Kostka Jakub TRC 9103 B 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B 41 = 10:41:00 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 42 = 10:42:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 B 43 = 10:43:00 51453 Kiedroň Martin TRC 9201 C 44 = 10:44:00 ? Fousek Jan AOV 9101 B 45 = 10:45:00

Kategorie H21C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.83 km, převýšení     0 m, 25 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253130 Navrátil Boris AOV 9203 A 0 = 10:00:00 49495 Zelenák Zbyňek ODR 8000 C 1 = 10:01:00 410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 2 = 10:02:00 7861 Kovařík Martin TRI 7700 C 3 = 10:03:00 49484 Sikora Tomáš SFM 7001 C 4 = 10:04:00 361970 Beňo Martin SOP 7708 C 5 = 10:05:00 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 6 = 10:06:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 7 = 10:07:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 8 = 10:08:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 9 = 10:09:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 12 = 10:12:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 13 = 10:13:00 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 14 = 10:14:00 52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C 15 = 10:15:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 16 = 10:16:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 17 = 10:17:00 52942 Langer Martin LOV 8400 C 18 = 10:18:00 52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 19 = 10:19:00 52939 Stoszek Jakub VOV 8300 C 20 = 10:20:00 49380 Pavlačka František ODR 8600 C 21 = 10:21:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 22 = 10:22:00 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 23 = 10:23:00 H21C 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 24 = 10:24:00 52938 Proske Petr AOV 8803 C 25 = 10:25:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 26 = 10:26:00 8796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C 27 = 10:27:00 52960 Kramenko Petr AOV 8805 C 28 = 10:28:00 232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 29 = 10:29:00 920692 Legerski Martin ASU 9003 B 30 = 10:30:00 352303 Slivečka Jan VOV 8901 C 31 = 10:31:00

Kategorie H35C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.45 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301252 Polák Petr SOP 7003 C 39 = 10:39:00 neregistro 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 40 = 10:40:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 41 = 10:41:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 42 = 10:42:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 43 = 10:43:00 361945 Hrubý Miroslav AOV 7301 C 44 = 10:44:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 45 = 10:45:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 46 = 10:46:00 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 47 = 10:47:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 48 = 10:48:00 232146 Krhutová Kateřina HAV 8851 C 49 = 10:49:00 neregistro 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 50 = 10:50:00 8716 Procházka Milan SOP 6803 C 51 = 10:51:00 neregistro 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 52 = 10:52:00 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 53 = 10:53:00 ? Odložil Tomáš HAV 8000 C 54 = 10:54:00 neregistro 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 55 = 10:55:00 301221 Koláček Pavel HAV 6402 C 56 = 10:56:00

Kategorie H45C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 52 = 10:52:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 53 = 10:53:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 54 = 10:54:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 55 = 10:55:00 49321 Tkadleček Milan OOP 5600 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 58 = 10:58:00 52936 Proske Pavel AOV 6001 C 59 = 10:59:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 60 = 11:00:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 61 = 11:01:00 51449 Bernát Miroslav TRC 6000 C 62 = 11:02:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 63 = 11:03:00 52980 Petr Václav MOV 5801 C 64 = 11:04:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 65 = 11:05:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 66 = 11:06:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 67 = 11:07:00 8788 Trojek Jakub TRC 6400 C 68 = 11:08:00

Kategorie H55C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.63 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Puščizna Rostislav HAV 5400 C 55 = 10:55:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 56 = 10:56:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 57 = 10:57:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 58 = 10:58:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 59 = 10:59:00 8863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 52950 Zajíc Josef AOV 4501 C 62 = 11:02:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 63 = 11:03:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00

Kategorie H65C

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.44 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51374 Diener Herbert MOV 4101 C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 64 = 11:04:00

Kategorie HDR

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.27 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 515035 Austera Filip NER 0000 C 0 = 10:00:00 neregistro 8670 Bruková Lucie TRI 0353 C 0 = 10:00:00 neregistro 416125 Bruková Magda TRI 0054 C 0 = 10:00:00 neregistro 416126 Chlebiková Zuzana TRI 0150 C 0 = 10:00:00 49381 Golik Vojtěch TRI 0301 C 0 = 10:00:00 neregistro 52957 Hrubý Martin AOV 0001 C 0 = 10:00:00 51321 Hájková Lucie KYL 0350 C 0 = 10:00:00 411772 Jelínek Jakub AOP 0601 C 0 = 10:00:00 neregistro 49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 0 = 10:00:00 49454 Kaňáková Valentýna BFM 0451 C 0 = 10:00:00 neregistro 49440 Klechová Karolínka VRB C 0 = 10:00:00 neregistro 49400 Kovařík Martin TRI 0101 C 0 = 10:00:00 49319 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 0 = 10:00:00 neregistro 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 0 = 10:00:00 neregistro 49472 Leciánová Veronika OOP 0050 C 0 = 10:00:00 52956 Mielec Radomír AOV 0205 C 0 = 10:00:00 neregistro 53002 Mišán Robin MOV 0301 C 0 = 10:00:00 HDR 8664 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 0 = 10:00:00 53001 Štětínský Michal MOV C 0 = 10:00:00 neregistro 51372 Štětínská Terezka MOV 0751 C 0 = 10:00:00 neregistro 428275 Švidrnochová Eliška MOV 0501 C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie P2

27.06.2009 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.79 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 24.06.2009   17:34

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 228352 Camps Mathieu VOV C 0 = 10:00:00 neregistro 416152 Glonek Petr AOV 9999 C 0 = 10:00:00 neregistro 361994 Glonková Andrea AOV 9998 C 0 = 10:00:00 neregistro 52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C 0 = 10:00:00 49357 Král Jiří ODR C 0 = 10:00:00 neregistro 52775 Pavlíček Daniel MOV 7101 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Svačinková Jitka VRB C 0 = 10:00:00 neregistro ? Svoboda Marek SOP C 0 = 10:00:00 neregistro 301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 0 = 10:00:00