Kategorie D12C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 20:42:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 14 = 20:44:00 49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 16 = 20:46:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 C 18 = 20:48:00

Kategorie D14C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51372 Vývodová Jana MOV 9852 B 1 = 20:31:00 ......................... VAK C 3 = 20:33:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 B 5 = 20:35:00 436926 Svačinková Katka VRB C 7 = 20:37:00 neregistro 361939 Fukalová Hana AOV 9850 B 9 = 20:39:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 11 = 20:41:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 A 13 = 20:43:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 15 = 20:45:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 17 = 20:47:00 ......................... VAK C 19 = 20:49:00

Kategorie D16C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 20:51:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 23 = 20:53:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 B 25 = 20:55:00 301253 Fukalová Martina AOV 9550 B 27 = 20:57:00

Kategorie D18C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436949 Haltofová Eva VRB 9499 A 0 = 20:30:00 ......................... VAK C 2 = 20:32:00 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 B 4 = 20:34:00 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B 6 = 20:36:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 B 8 = 20:38:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 A 10 = 20:40:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 A 12 = 20:42:00 ......................... VAK C 14 = 20:44:00

Kategorie D20C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887226 Sanocka Barbara PL1 0051 C 20 = 20:50:00 neregistro 336722 Nováková Anežka AOV 9251 B 22 = 20:52:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 B 24 = 20:54:00 ......................... VAK C 26 = 20:56:00 428263 Světlońová Lucie AOV 9252 B 28 = 20:58:00

Kategorie D21C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 20:44:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 C 16 = 20:46:00 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 18 = 20:48:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 20 = 20:50:00 222900 Wysocka Malwina PL1 0052 C 22 = 20:52:00 neregistro 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 24 = 20:54:00 ......................... VAK C 26 = 20:56:00

Kategorie D35C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 20:52:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 24 = 20:54:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 26 = 20:56:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 28 = 20:58:00 2025336 Bednaříková Adriana MOV 6851 C 30 = 21:00:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 32 = 21:02:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 34 = 21:04:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 36 = 21:06:00 ......................... VAK C 38 = 21:08:00

Kategorie D45C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 18 = 20:48:00

Kategorie D55C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 20:40:00

Kategorie H12C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 20:32:00 49468 Kubina Dominik BFM 9904 C 4 = 20:34:00 49355 Holesz Sebastián TRI 9902 B 6 = 20:36:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 8 = 20:38:00 49396 Filipek Sebastián TRI 0002 B 10 = 20:40:00 428272 Kaňak Michal BFM 9901 C 12 = 20:42:00

Kategorie H14C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436421 Míček Filip MOV 9802 B 1 = 20:31:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 3 = 20:33:00 428271 Lepík Marek BFM 9803 C 5 = 20:35:00 ......................... VAK C 7 = 20:37:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 B 9 = 20:39:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 11 = 20:41:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 13 = 20:43:00 428209 Božoň Radek BFM 9804 C 15 = 20:45:00 ......................... VAK C 17 = 20:47:00

Kategorie H16C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 21 = 20:51:00 ......................... VAK C 23 = 20:53:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 C 25 = 20:55:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 27 = 20:57:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 29 = 20:59:00

Kategorie H18C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 16 = 20:46:00 ......................... VAK C 18 = 20:48:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 20 = 20:50:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 B 22 = 20:52:00 331185 Kudělásek Jan SOP 9304 C 24 = 20:54:00

Kategorie H20C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 26 = 20:56:00

Kategorie H21C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 20:31:00 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 3 = 20:33:00 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 5 = 20:35:00 ......................... VAK C 7 = 20:37:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 9 = 20:39:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 11 = 20:41:00 53723 Kalina Tomáš TBM 8505 C 13 = 20:43:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 15 = 20:45:00 51315 Zajíc Josef LOV 7601 C 17 = 20:47:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 19 = 20:49:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 21 = 20:51:00 887157 Hadač Filip AOP 9301 A 23 = 20:53:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 25 = 20:55:00 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 27 = 20:57:00

Kategorie H35C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232406 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 2 = 20:32:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 4 = 20:34:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 6 = 20:36:00 301252 Polák Petr SOP 7004 C 8 = 20:38:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 10 = 20:40:00 52775 Pavlíček Daniel MOV 7100 C 12 = 20:42:00 ......................... VAK C 14 = 20:44:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 16 = 20:46:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 18 = 20:48:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 20 = 20:50:00 262615 Blaževič Roman LCE 7301 C 22 = 20:52:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 24 = 20:54:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 26 = 20:56:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 28 = 20:58:00 412451 Masny Krzysztof PL2 0010 C 30 = 21:00:00 neregistro 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 32 = 21:02:00

Kategorie H45C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 33 = 21:03:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 35 = 21:05:00 8660 Prokop Lubomír TRI 6001 C 37 = 21:07:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 39 = 21:09:00 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 41 = 21:11:00

Kategorie H55C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 20:31:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 3 = 20:33:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 5 = 20:35:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 7 = 20:37:00 336759 PUŠČIZNA Rostislav HAV 5400 C 9 = 20:39:00 neregistro 53842 Žaludek Jindřich JZL 5400 C 11 = 20:41:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 13 = 20:43:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 15 = 20:45:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 17 = 20:47:00 222893 Vysocki Andrej PL1 0010 C 19 = 20:49:00 neregistro

Kategorie H65C

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 2 = 20:32:00 ......................... VAK C 4 = 20:34:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 6 = 20:36:00 51376 Kroča Josef MOV 4501 C 8 = 20:38:00

Kategorie P3

02.04.2011 Krajské mistrovství v nočním OB - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 01.04.2011    9:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8084 Klimčík Jaromír NER 0001 C 1 = 20:31:00 neregistro 49496 Kaňák Stanislav BFM 5401 C 3 = 20:33:00 neregistro ? Farniková Hedvika NE2 0051 C 5 = 20:35:00 neregistro 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 7 = 20:37:00 53753 Geryk Jaromír NER 0002 C 9 = 20:39:00 neregistro 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 11 = 20:41:00 ......................... VAK C 13 = 20:43:00 436921 Svačinková JItka VRB C 15 = 20:45:00 neregistro ......................... VAK C 17 = 20:47:00 ......................... VAK C 19 = 20:49:00 53787 Mička Jiří NER 0003 C 21 = 20:51:00 neregistro ......................... VAK C 23 = 20:53:00 515500 Novák Igor AOV 0501 C 25 = 20:55:00 ......................... VAK C 27 = 20:57:00 53790 Zajíc Karel NER 0004 C 29 = 20:59:00 neregistro ......................... VAK C 31 = 21:01:00 49451 Madej Michal BFM 8301 C 33 = 21:03:00 neregistro 53792 Šperlich Pavel NER 0005 C 35 = 21:05:00 neregistro 8716 Procházka Milan SOP 6803 C 37 = 21:07:00 neregistro 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 39 = 21:09:00 ......................... VAK C 41 = 21:11:00